Pridruži se nam

Cenimo ambiciozne in motivirane odvetnike ter pravne strokovnjake. Prava vrednost naše ekipe se odraža v dejstvu, da vsem zaposlenim nudimo jasno karierno pot in razvoj v odvetniški družbi.
Postati naš sodelavec pomeni odlično priložnost za razvoj in širjenje pravniškega znanja, ki se skozi praktično reševanje primerov nadgrajuje in s tem pomaga k širjenju vaše profesionalne mreže.

Odvetnik/odvetniški kandidat na področju prevzemov podjetij (M&A)

Odvetniška družba Sibinčič Križanec o.p. d.o.o. iz Ljubljane v svojo ekipo odvetnika ali odvetniškega kandidata, ki bo opravljal delo na področju prevzemov podjetij (M&A).

Zahtevana znanja: Od kandidata pričakujemo:
– Odlično poznavanje pravnega področja prevzemov podjetij;
– Dobre pogajalske sposobnosti;
– Odlično znanje angleškega jezika;
– Marljivost, natančnost in samoiniciativnost;
– Poznavanje informacijskih orodij, ki se uporabljajo pri delu v odvetniški pisarni.

Kandidati za delovno mesto s preteklimi izkušnjami na področju prevzemov podjetij imajo prednost pred ostalimi kandidati.

Kraj dela: Ljubljana

Začetek dela: Takoj oziroma po dogovoru

Opis dela:

Naloge in odgovornosti:
– zastopanje strank v postopku prevzemov podjetij;
– izvajanje skrbnih pregledov in priprava skrbnih poročil;
– priprava pogodb o nakupu poslovnih deležev in zastopanje strank v pogajanjih za sklenitev teh pogodb;
– zastopanje strank v post-signing in post-closing aktivnostih.

Delovno mesto ponuja:
– Zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim delom;
– Odlično plačilo za delo;
– Urejen delovni čas;
– Urejeno delovno okolje in odlične možnosti za strokovno rast.

Prijave z življenjepisom in dokazili sprejemamo do 25.08.2021 na elektronski naslov partners@s-k.law.

Odvetnik/odvetniški kandidat na področju zastopanja strank v gospodarskih in drugih sodnih sporih

Odvetniška družba Sibinčič Križanec o.p. d.o.o. iz Ljubljane v svojo ekipo vabi odvetnika ali odvetniškega kandidata, ki bo opravljal delo na področju gospodarskih in drugih sporov na sodiščih.

– Izkušnje pri zastopanju strank v sodnih in drugih sporih pred državnimi in lokalnimi organi; postopkih;

Kandidati za delovno mesto s preteklimi izkušnjami na področju zastopanja strank v gospodarskih in drugih sodnih sporih pred sodišči in drugimi državnimi in lokalnimi organi imajo prednost pred ostalimi kandidati.

Opis dela:

– Zastopanje strank na sodiščih in pred drugimi državnimi in lokalnimi organi;
– Priprava sodnih vlog;
– Priprava pogodb in pravnih mnenj;
– Vsa ostala odvetniška opravila v okviru pooblastil in možnosti, ki jih Zakon o odvetništvu omogoča odvetnikom.

Vedno smo odprti za nove sodelavce

Naša pisarna je odličen kraj za delo, učenje in razvoj. Široka perspektiva in temeljito razumevanje prava in poslovanja odlikujejo naše odvetnike, kar jim daje možnost obvladati širok spekter pravnih področij. Zavezani smo k spodbujanju raznolikega, enakopravnega in vključujočega delovnega okolja.

Časi se hitro spreminjajo, tehnologija in družba pa zahtevata konstantne posodobitve na pravnem področju – zato smo nenehno v iskanju za tistimi, ki se zanimajo za prihodnost prava, so motivirani in zavezani k odličnosti. Ne glede na to, če ste pravkar diplomirali ali pa ste izkušeni odvetnik, v kolikor ste ambiciozni, odgovorni, samoiniciativni in zagnani ter se najdete v naši viziji, nam pošljite svoj CV in spremno pismo na info@s-k.law.

Naslov:

Dalmatinova ulica 2
SI-1000 Ljubljana, Slovenija

Telefon:

+386 59 097 400
+386 59 097 410

info@s-k.law